Lutron ışık kontrol ürünleri, münferit dimmerlerden, tüm bina ve komplekslerin komple ışık yönetim sistemlerine kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan büyük ölçekli Lutron Işık Kontrol Sistemleri arasında 52 katlı New York Times Binası, Philedelphia’da bulunan Lincoln Financial Field, Orlando’da bulunan Orange County Convention Center bulunmaktadır.

Ticari tarafta ise oteller, restaurantlar, perakende mağazacılık, konferans merkezleri, eğitim kurumları, hastaneler, müzeler ve kamu alanları, ışık kontrol sistemlerinin zorunlu olduğu alanlardır. Lutron Işık Kontrol Sistemleri, Özgürlük Anıtı, Bilboa İspanya’da bulunan Guggenheim Müzesi, Beijing’de bulunan Bank of China Binası gibi dünyanın en prestijli kamu alanlarına görkem katmaktadır.

Konut tarafında ise ışık kontrol sistemleri, tek odalı stüdyo dairelerden, Beyaz Saray, Windsor Kalesi dahil büyük saray tarzı meskenlere kadar heryerde kullanılmaktadır.

Münferit dimmerler tek bir dokunuşla sıcak bir atmosfer yaratmaya yetmektedir. Aynı zamanda eve yaklaştığınızda ışıkların yanabilmesi için arabanızdan da kumanda etmeniz mümkündür. Grup dimmerler ise cep telefonu, PDA, laptop, iPod, dokunmatik ekran veya üniversal kumanda ile uzaktan kumanda edilebilmektedir.

 


 

LSS

NEC