Çığır açan ses konsollarından yenilikçi video prodüksiyon sistemlerine, Solid State Logic, analog ve dijital ses konsolları ile film, ses, görüntü ve broadcast profesyonelleri için yaratıcı araçlar alanında dünya lideri bir üretici firmadır.

Dünya genelinde 3000’den fazla SSL sistemi kullanılmaktadır. Her müzik türünün en tepe noktalarındaki uluslararası olarak tanınmış müzisyenler, yapımcılar ve mühendisler, yaratıcılıklarını arttırmak ve eserlerinin en yüksek kalitede olmasını garantilemek için SSL ekipmanları kullanmaktadırlar. SSL teknolojisi, dünyadaki en prestijli kayıt stüdyolarında sayısız hit kayıt için kullanılmıştır.

Firmanın başarısının anahtarı ürünleridir; çok zorlu ve beklentilerin çok yüksek olduğu koşullarda ses kaydetmek ve işlemek için güçlü ve yenilikçi tescilli teknolojisi ile özel çözümler geliştirir. Sesin temizliğinin, yüksek iş yükünün kaçınılmaz taleplerine feda edilemeyeceği ve her zaman korkutucu derecede katı son teslim tarihlerinin olduğu koşullarda, SSL ekipmanları güvenilirlik ve mükemmellikle eş anlamdadır.

 


 

SMK-Link

Surgex